Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Crystal Tat Beach Golf Resort and Spa

Luxusní moderní hotel leží přímo u krásné písené pláže Belek s romantickým výhledem na pohoří Taurus. Hotel nabízí svým hostům množství sportovních aktivit a zábavy. Pravidelně pořádá animační programy. Využít můžete hotelového aquaparku. Mnozí ocení také golfově hřiště s 27 jamkami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Crystal Tat Beach Golf Resort and Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a popis hotelu Crystal Tat Beach Golf Resort and Spa

Hotel Crystal Tat Beach se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Belek. Pro hotelové hosty je k dispozici golfové hřiště s 27 jamkami a výhledem na moře a pohoří Taurus, které je vzdáleno 800 m a hotel zajišťuje shuttle bus. Hotel se skládá ze 3 budov a disponuje s 503 pokoji včetně pokojů pro handicapované klienty. Svými službami je vhodný jak pro rodiny s dětmi, golfové nadšence tak i pro náročnou klientelu.

Vybavení hotelu Crystal Tat Beach Golf Resort and Spa

Recepce - hlavní restaurace - Spa - fitness - internetovým koutek - dětské hřiště - venkovním bazén - aquapark - tenisový kurt - A la carte restaurace - bary - turecké lázně - sauna - kulečník - herní místnost

Vybavení pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny ložnicí, koupelnou se sprchou, vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem, miniledničkou, trezorem (zdarma), připojení k internetu (zdarma), centrálně řízenou klimatizací, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou s výhledem do krajiny nebo na moře. Family room - 2 oddělené místnosti, jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem, miniledničkou, trezorem (zdarma), připojení k internetu (zdarma), centrálně řízenou klimatizací, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou s výhledem do krajiny nebo na moře. Pokoje pro handicapované klienty jsou na vyžádání.

Stravování

Dle ck: All Inclusive 07.00 – 10.00snídaně- formou bufetu 10.00 – 11.00pozdní snídaně 12.30 – 14.30oběd - formou bufetu 14.30 – 16.30svačina 10.00 – 17.00sladké občerstvení 10.00 – 18.00zmrzlina 18.30 – 21.00večeře - formou bufetu 23.30 – 00.30noční svačina 00.30 – 07.00noční občerstvení A la carte restaurace 19.00 – 21.30Turecká kuchyně 19.00 – 21.30Mexická kuchyně 19.00 – 21.30kuchyně s dary moře 19.00 – 21.30Italská kuchyně Hosté mohou využít A la carte restauraci 1x za pobyt zdarma. Rezervace nutná 24h předem. Bary jsou otevřeny 24 hod denně. Některé lahvové a některé importované nápoje mohou být zpoplatněny. Minibary zdarma denně doplňovány. Změna složení nebo otevíracích časů vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Hotel Crystal Tat Beach Golf Resort and Spa se nachází přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky oproti kauci.

Pro děti

Pro děti je během dne připraven program. který připravuje tým animátorů. Hotelový mini klub pro děti 4-12 let. Dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava

- Hotelové animační programy - večerní zábavné programy - aquapark - bazén - tenisový kurt - plážový volejbal - stolní tenis - fitness centrum - aerobic - šipky - basketbal

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Crystal Tat Beach se nachází přímo u písečné pláže v oblasti Belek. Pro hotelové hosty je k dispozici golfové hřiště s 27 jamkami a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od