Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kleopatra Celine

Hotel, který byl před začátkem loňské sezony rekonstruován, se nachází na rušné hlavní třídě, přímo u nejkrásnější pláže Kleopatra Beach. V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar, TV místnost, výtah, bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky u bazénu, plážový volejbal.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kleopatra Celine, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kleopatra Celine:

Hotel, který byl před začátkem loňské sezony rekonstruován, se nachází na rušné hlavní třídě, přímo u nejkrásnější pláže Kleopatra Beach. Do hlavního centra Alanya jsou to asi 2 km po plážové promenádě či dolmušem.

Vybavení hotelu Kleopatra Celine:

Recepce, restaurace, bar, TV místnost, výtah, bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky u bazénu, plážový volejbal.

Služby za poplatek: trezor na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, internet, kulečník, stolní fotbal.

Ubytování v hotelu Kleopatra Celine:

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě (druhá přistýlka pro dítě na vyžádání), individuální klimatizace, TV, telefon, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon.

Pro děti:

Dětský bazén s malou skluzavkou.

Pláž:

30 m od pláže s hrubším pískem.

Stravování:

Dle CK.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPečlivě vedený a našimi klienty velmi oblíbený hotel je vhodný pro všechny, kteří chtějí být vblízkosti centra města ahlavně přímo unejkrásnější...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.