Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lioness

Hotel Lioness se nachází v oblasti Alanye v části Avsallar, 100 km od letiště v Antalyi a 20 km od letoviska Alanya. Písečná pláž je od hotelu vzdálená cca 200 m. V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, Wi-Fi v lobby a některých pokojích zdarma, internetová kavárna za poplatek, venkovní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži a na diskotéce, bazén (slunečníky a lehátka zdarma), menší bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, dva dětské bazény, SPA centrum - zdarma fitness a turecké lázně, za poplatek vířivka a sauna, zdarma plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, animační programy, TV místnost, kadeřník, lékař, obchod, miniklub, hlídání dětí, diskotéka, výtahy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lioness, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lioness:

Hotel Lioness se nachází v oblasti Alanye v části Avsallar, 100 km od letiště v Antalyi a 20 km od letoviska Alanya. Písečná pláž je od hotelu vzdálená cca 200 m.

Vybavení hotelu Lioness:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, Wi-Fi v lobby a některých pokojích zdarma, internetová kavárna za poplatek, venkovní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži a na diskotéce, bazén (slunečníky a lehátka zdarma), menší bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, dva dětské bazény, SPA centrum - zdarma fitness a turecké lázně, za poplatek vířivka a sauna, zdarma plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, animační programy, TV místnost, kadeřník, lékař, obchod, miniklub, hlídání dětí, diskotéka, výtahy.

Pokoje v hotelu Lioness:

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Pláž:

Písečná pláž vzdálená cca 200 m od hotelu je oddělena silnicí, pod kterou vede podchod. Slunečníky a lehátka na pláži obvykle zdarma. Vodní sporty za poplatek.

Stravování:

Dle CK. Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00 h, oběd od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h), odpolední občerstvení od 13:00 do 16:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.