Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marti Resort De Luxe

Luxusní hotel Marti Resort De Luxe, který svojí architekturou připomíná palác z pohádek tisíce a jedné noci, byl vybudován v okouzlujícím prostředí překrásné Marmarské zátoky a pod svahy okolního piniového háje. Kolem břehu se vine dlážděná promenáda spojující Icmeler s Marmarisem. Nejčistší pláž Icmeleru, u které se hotel nachází, byla oceněna Modrou vlajkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marti Resort De Luxe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Marti Resort De Luxe:

Luxusní hotel Marti Resort De Luxe, který svojí architekturou připomíná palác z pohádek tisíce a jedné noci, byl vybudován v okouzlujícím prostředí překrásné Marmarské zátoky a pod svahy okolního piniového háje. Kolem břehu se vine dlážděná promenáda spojující Icmeler s Marmarisem. Nejčistší pláž Icmeleru, u které se hotel nachází, byla oceněna Modrou vlajkou. Marmaris je vzdálen 8 km, letiště v Dalamanu 100 km.

Vybavení hotelu Marti Resort De Luxe:

Vstupní hala s recepcí, WiFi, restaurace s venkovní terasou, a´la carte restaurace (nutná rezervace předem), vyhlášená italská restaurace La Grotta, Kappadokia restaurace s grilovanými a mořskými specialitami, bar u bazénu, snack bar na pláži, Casanova bar v zahradě, butik, obchody, kadeřnictví, pronájem automobilů, stolní tenis, šipky, 2 venkovní bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži, osušky a matrace k bazénům a na pláž, animační programy, konferenční centrum, fitness, stolní tenis, tenis, sauna, plážový volejbal, šipky, basketbal, volejbal, aerobik, strečink, spa centrum s tureckými lázněmi, saunou a masážemi.

Služby za poplatek:

Minibar, tenisové kurty a večerní osvětlení, kulečník, internetová kavárna, pokojový servis, pronájem vozu, počítačové hry, kadeřník, fotograf, nákupní zóna, prádelna, hlídání dětí, lékař, procedury a nápoje ve spa centru, solárium, masáže, vodní sporty, jachting, potápění, videohry, konzumace v a´la carte restauracích.

Ubytování v hotelu Marti Resort De Luxe:

Standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, centrální klimatizace, SAT/TV, telefon, hudební kanál, trezor, balkon, koupelna/WC, vysoušeč vlasů. Renovované pokoje deluxe za příplatek.

Pro děti:

Dětské animační programy, miniklub (4–11 let), junior klub (12–16 let), dětský bazén, hlídání dětí, dětské hřiště, minidisko.

Pláž:

Přímo u oblázkové pláže.

Poznámka:

Nádherný hotel s fantastickou polohou a kvalitními službami uspokojí i náročnější klienty. Je ideálním místem pro relaxaci v příjemném prostředí s úchvatným výhledem na moře a letovisko Marmaris s horskými masivy v pozadí. Přímo před hotelem se nachází pěší promenáda se spoustou stánků se suvenýry, také zastávka taxi lodiček, které vás přepraví do Marmarisu.

Stravování:

Dle CK. All inclusive: Ultra all inclusive za příplatek: snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu, místní a vybrané zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje, minibar doplňován vodou, a’la carte restaurace, občerstvení během dne, zmrzlina, bar u bazénu a na pláži.

Aktuální popis od CK

Turecko / Marmaris / Icmeler. Tento exkluzivní hotel z řetězce Marti Hotels se nachází v zálivu Icmeler, přímo u krásné písčito-oblázkové pláže oceněné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.