Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nar

Hotel Nar se nachází v klidnější části centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 50 km. Hotel Nar nabízí klientům 24 hod recepci, lobby a možností WIFI připojení na internet zdarma, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, malý bar v hotelu a bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazének, společenskou místnost s TV, konferenční místnost, směnárnu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupů v hotelu, kadeřnictví (za poplatek) a květinářství.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nar:

Hotel Nar se nachází v klidnější části centra města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 50 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Nar nabízí klientům 24 hod recepci, lobby a možností WIFI připojení na internet zdarma, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, malý bar v hotelu a bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazének, společenskou místnost s TV, konferenční místnost, směnárnu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupů v hotelu, kadeřnictví (za poplatek) a květinářství.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Nar jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Oblázková pláž 200 m od hotelu. Přístup přes místní komunikaci. Slunečníky a lehátka obvykle zdarma. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness:

Turecké lázně, sauna, šipky, šachy a animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – biliár, SpaaWellness, masáže, vodní motorové a nemotorové sporty na pláži za poplatek.

Pro děti:

Dětský bazének a animační programy dle nabídky hotelu.

Stravování:

Dle CK, All inclusive - snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne. Místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Nar: 3 nebo 2+1.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.