Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kargicak

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kargicak, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Kargicak

Kargicak je původní vesnicí, jejíž hlavním ekonomickým přínosem mimo turismus je zemědělství. Pěstuje se zde ovoce, převážně fíky a hrozny a vyrábí se tu i olivový olej. V okolí se nachází množství banánových a citrusových plantáží. Vesnici Kargicak naleznete poblíž známého letoviska Alanya.

Pláž

Místní písečná pláž se řadí k zástupu pláží vhodných nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro méně zdatné plavce, jelikož má velmi pozvolný vstup do moře. Samozřejmostí je plážový servis v podobě lehátek, slunečníků a sprch.

Turistická vybavenost, aktivity

Prázdninové středisko Kargicak je vhodné pro všechny věkové skupiny. Mladí lidé zde naleznou noční podniky a množství zábavy, rodiny s dětmi ocení překrásnou písečnou pláž s velmi pozvolným vstupem do moře. V centru střediska se nachází restaurace, bary, obchůdky a klasický bazar. Velmi oblíbenou a vyhledávanou je zde nákupní ulice Keykubat Caddesi.

Tipy na hotel v letovisku Kargicak

First Class od 10 690 Kč se všemi poplatky

Příjemný, pětihvězdičkový hotel First Class je výhodně položený ve městě Kargicak a je skvělou základnou pro prohlídku tohoto živého města. Nachází se přímo u pláže, 8km od města Alanya a 130km od letiště v v Antalyi. Hotel First Class má 166 pokojů.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---