Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sarigerme

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sarigerme, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Turecko - Sarigerme

Sarigerme je menší městečko na jihozápadě Turecka, které se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit této země a to ve vzdálenosti pouhých 15 km od Dalamanu. Sarigerme  se pyšní novým mezinárodním letištěm a největším golfovým centrem. Kulisu města dokreslují borovicové kopce, malebné vesničky v okolí, bavlníkové pole a při pobřeží pláže s jemným bílým pískem. Samotné centrum tohoto malého městečka působí spíše poklidným dojmem, ale naleznete zde pravé Turecko. Hlavní třída je lemována tradičními obchody ale i bary a kavárnami.

Místní pláž

Pláž v Sarigerme je vybavena vším, co zpříjemňuje pobyt u moře, počínaje lehátky se slunečníky, přes sprchy až po bary a širokou nabídku vodních sportů.

Pro koho je Saringerme vhodné

Saringerme je ideální prázdninový cíl pro všechny věkové kategorie, pro vyznavače pasivního odpočinku, ale i pro aktivní rekreanty, kteří touží poznat, co nejvíce z destinace kterou navštíví, ať už návštěvou nedalekého amfiteátru, či nákupy v centru a nebo výlety do přilehlého okolí.

Tipy na hotel v letovisku Sarigerme

Hilton Dalaman Resort & Spa

Luxusní hotel na pobřeží Egejského moře v letovisku Sarigerme.

1.

Hilton Dalaman Resort & Spa

Luxusní hotelový komplex, nesoucí jméno světoznámého hotelového řetězce s dlouholetou tradicí, se nachází v klidné lokalitě Sarigerme, 15 km od letiště a od centra Dalamanu. V dosahu 10 min. chůze se nachází centrum městečka Sarigerme, 20 min. jízdy historické městečko Dalyan.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---