Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alaadin Beach

Rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází pouze cca 800 m od rušného centra Alanye. V hotelu Alaadin Beach je celkem 40 pokojů, vstupní hala s recepcí, bar a restaurace. K venkovnímu vybavení patří zahrada s bazénem a odděleným dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alaadin Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alaadin Beach:

Rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází pouze cca 800 m od rušného centra Alanye. Vzdálenost od letiště cca 120 km.

Vybavení hotelu Alaadin Beach:

V hotelu Alaadin Beach je celkem 40 pokojů, vstupní hala s recepcí, bar a restaurace. K venkovnímu vybavení patří zahrada s bazénem a odděleným dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Pokoje v hotelu Alaadin Beach:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (omezeně, regulo vána hotelem), trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Promo pokoje jsou vybaveny shodně, mohou však být situovány v méně výhodné poloze.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u pláže Kleopatra (hrubozrnný písek), lehátka a slunečníky za poplatek. Při vstupu do vody místy kameny.

Sport:

Plážový volejbal zdarma, masáže a vodní sporty na pláži za poplatek.

Pro děti:

Brouzdaliště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Stravování:

Dle CK, Snídaně a večeře formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.