Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alara

Menší tradiční hotel ve svahu na písčité pláži Incekum; která je považována za nejlepší v celé oblasti Alanye. Nedaleko od letoviska Avsallar. Hotel je vhodný pro klienty; kteří hledají spíše rodinnou atmosféru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alara:

Menší tradiční hotel ve svahu na písčité pláži Incekum; která je považována za nejlepší v celé oblasti Alanye. Nedaleko od letoviska Avsallar. Hotel je vhodný pro klienty; kteří hledají spíše rodinnou atmosféru. Několik dvoupatrových budov je zasazeno stupňovitě do zahrady; která se svažuje k pláži. Pro sportovní aktivity lze využívat i nedaleký hotel Alara Star (spolu s ním a s hotelem Alara West tvoří neformální celek pod společným majitelem a vedením). Rušné město Alanya; oblíbené mnoha turisty je vzdáleno pouze 25 km a dosažitelné snadno místní dopravou.

Vybavení hotelu Alara:

Vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace s venkovní terasou - bar u bazénu a na pláži - snack bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pokoje v hotelu Alara:

Menší dvoulůžkové pokoje - možnost 1 přistýlky - za příplatek na vyžádání rodinné pokoje (2 propojené místnosti) s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby; minimální obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělí) - individuální klimatizace - telefon - televizor se satelitním příjmem - minibar (spotřeba za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou; vysoušeč vlasů; WC) - balkon nebo terasa - bezpečnostní schránky v recepci za - poplatek

Pláž:

Písčitá - lehátka a slunečníky obvykle zdarma - plážový bar do 18.00 hod

Sport a zábava:

zdarma: stolní tenis - plážový volejbal - fi tness (v hotelu Alara Star) - tenisový kurt (v hotelu Alara Star)

za poplatek: osvětlení tenisového kurtu - sauna a turecká lázeň (v hotelu Alara Star) - masáže

Stravování:

Dle CK, ALL INCLUSIVE: snídaně; obědy a večeře formou bu- fetu; kontinentální snídaně pro pozdě vstávající do 10.30 hod; lehké občerstvení během dne; odpolední čaj/káva a zákusky; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby od 10.00 do 24.00 hod. Džusy z čerstvého ovoce; turecká káva; zmrzlina za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.