Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Annabela Beach

Tento třípatrový hotel leží v oblasti Incekum, cca 22 km západně od Alanye. Od menšího městečka Avsallar je hotel vzdálen cca 2 km. Hotel leží přímo u písečno-oblázkovou pláže a od sousedního hotelu Annabella Garden je oddělen silnicí (s podchodem). V hotelu je recepce, trezory k pronájmu na recepci, restaurace, TV místnost,možnost využívat bazén a dětský bazén sousedního hotelu Annabella Garden, bar u bazénu a na pláži hotelu Annabella Garden.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Annabela Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Annabela Beach:

Tento třípatrový hotel leží v oblasti Incekum, cca 22 km západně od Alanye. Od menšího městečka Avsallar je hotel vzdálen cca 2 km. Hotel leží přímo u písečno-oblázkovou pláže a od sousedního hotelu Annabella Garden je oddělen silnicí (s podchodem).104 km od letiště Antalya, 22 km od Alanye, 2 km od Avsallaru.

Vybavení hotelu Annabela Beach:

Recepce, trezory k pronájmu na recepci, restaurace, TV místnost,možnost využívat bazén a dětský bazén sousedního hotelu Annabella Garden, bar u bazénu a na pláži hotelu Annabella Garden.

Pokoje v hotelu Annabela Beach:

Poměrně malé, ale útulně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací a balkonem. Maximální obsazenost pokoje: 3 dospělé osoby 2 dospělé osoby + 1dítě do 12 let

Pláž a plážový servis:

Písečno-oblázková pláž. Slunečníky a lehátka jsou obvykle zdarma, matrace za poplatek.

Sport a Fitness:

Plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, sauna, turecké lázně, fitness, tenis v sousedním hotelu Annabella Garden, animační programy - pár dní v týdnu v hlavní sezóně, na pláži mimohotelová nabídka vodních sportů.

Pro děti:

V hlavní sezóně dětský miniclub pro děti 4 - 12 let, dětské hřiště.

Stravování:

 Dle CK, All inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.