Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asli

Tento hezký hotel, nově zrenovovaný v roce 2004, se nachází 1 km od centra Marmarisu, 100 km od letiště v Dalamanu a 7 km Icmeler. V hotelu Asli je k dispozici restaurace, recepce, bary, restaurace „a la carte“ – za poplatek, TV místnost, kadeřník, prádelna, minimarket.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asli, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Asli:

Tento hezký hotel, nově zrenovovaný v roce 2004, se nachází 1 km od centra Marmarisu, 100 km od letiště v Dalamanu a 7 km Icmeler.

Vybavení hotelu Asli:

Restaurace, recepce, bary, restaurace „a la carte“ – za poplatek, TV místnost, kadeřník, prádelna, minimarket.

Pokoje v hotelu Asli:

Standardně vybavené pokoje s koupelnou, WC, SAT/TV, split klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), balkonem. Maximální obsazenost: 3 dospělé osoby, 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž 20 m od hotelu, přístupná přes místní promenádu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek a u bazénu zdarma.

Sport a zábava:

Venkovní bazén, dětský venkovní bazén.

Pro děti:

Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování:

Dle CK, All inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.