Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asur

Hotel na historickém poloostrově – nedaleko světoznámých historických památek - ideální výchozí bod pro poznání osmanského Turecka. Starobylá čtvrť Sirkeci – blízko mj. Gulhana Parki (Zahrada Paláce Topkapi), více než 700 let starý Galatský most. V hotelu je vstupní hala s recepcí, lobby, snack bar, restaurace s tureckou a mezinárodní kuchyní, bezpečnostní schránka za poplatek, směnárna, sekretářské služby, výtah, místnost na uschování zavazadel.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asur, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Asur:

Hotel na historickém poloostrově – nedaleko světoznámých historických památek - ideální výchozí bod pro poznání osmanského Turecka. Starobylá čtvrť Sirkeci – blízko mj. Gulhana Parki (Zahrada Paláce Topkapi), více než 700 let starý Galatský most.

Vybavení hotelu Asur:

Vstupní hala s recepcí, lobby, snack bar, restaurace s tureckou a mezinárodní kuchyní, bezpečnostní schránka za poplatek, směnárna, sekretářské služby, výtah, místnost na uschování zavazadel.

Pokoje v hotelu Asur:

Vkusně a účelně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelnu s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci,telefon s přímou volbou, LCD - TV, WIFI připojení zdarma, minibar za poplatek.

Stravování:

Dle CK, V ceně pobytu snídaně.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.