Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlas Beach

Hotel Atlas Beach se nachází v letovisku Konakli ve vzdálenosti cca 50 m od písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky zdarma) s barovým servisem, sprchami a WC, od které je oddělen místní komunikací. Na pláž vede podchod. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v centru Konakli, které je vzdáleno cca 150 m od hotelu. Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí recepci, směnárnu, restauraci, 2 bary, WI-FI na recepci a baru u bazénu zdarma, konferenční prostory, bezpečnostní schránky, bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma) a dětský bazén se skluzavkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atlas Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Atlas Beach:

Hotel Atlas Beach se nachází v letovisku Konakli ve vzdálenosti cca 50 m od písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky zdarma) s barovým servisem, sprchami a WC, od které je oddělen místní komunikací. Na pláž vede podchod. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v centru Konakli, které je vzdáleno cca 150 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 110 km.

Vybavení hotelu Atlas Beach:

Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí recepci, směnárnu, restauraci, 2 bary, WI-FI na recepci a baru u bazénu zdarma, konferenční prostory, bezpečnostní schránky, bazén (lehátka, slunečníky a matrace zdarma) a dětský bazén se skluzavkou.

Pokoje v hotelu Atlas Beach:

Moderně zařízené, klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Sport a zábava:

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma plážový volejbal, šipky a stolní tenis. Za poplatek různé druhy masáží. Na pláži můžete využít nabídku vodních sportů za poplatek. Pro děti je na pláži k dispozici dětské hřiště.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.