Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Incekum West

Hotel Incekum West je umístěn v krásném prostředí v zahradě nad mořem ve vzdálenosti cca 3 kilometrů od odchodního centra Avsallar. Hotel má vlastní recepci, lobby bar, hlavní restauraci, bazén s dětskou částí, restauraci, obchod, bar u bazénu a internetový kout za poplatek. Krásná písečná pláž je cca 500 metrů od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Incekum West, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Incekum West:

Hotel Incekum West je umístěn v krásném prostředí v zahradě nad mořem ve vzdálenosti cca 3 kilometrů od odchodního centra Avsallar, 23 kilometrů od města Alanya a 100 kilometrů od letiště v městě Antalya.

Vybavení hotelu Incekum West:

Hotel má vlastní recepci, lobby bar, hlavní restauraci, bazén s dětskou částí, restauraci, obchod, bar u bazénu a internetový kout za poplatek.

Pokoje v hotelu Incekum West:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají satelitní televizor, minibar, klimatizaci, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů a balkon s výhledem na moře, bazén a do okolí.

Pláž:

Krásná písečná pláž je cca 500 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma. Menší písečná pláž je přímo pod hotelem. Možnost vstupu do moře i z betonových plat.

Sport a zábava:

Stolní tenis, posilovna, volejbal, šipky, turecké lázně, sauna, masáže, vodní sporty na pláži a potápěčské centrum.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.