Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Karen

Hotel Karen se nachází v tiché části střediska, cca 2 km od historického a obchodního centra městečka Marmaris. Je zde menší hala s recepcí, lobby bar, bazén, bar u bazénu, restaurace, kout s velkoplošnou televizí, internet a konferenční místnost, bezdrátový internet WIFI v celém hotelu včetně pokojů zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Karen, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Karen:

Hotel Karen se nachází v tiché části střediska, cca 2 km od historického a obchodního centra městečka Marmaris.

Vybavení hotelu Karen:

Menší hala s recepcí, lobby bar, bazén, bar u bazénu, restaurace, kout s velkoplošnou televizí, internet a konferenční místnost, bezdrátový internet WIFI v celém hotelu včetně pokojů zdarma.

Pokoje v hotelu Karen:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají trezor za poplatek, SAT-TV, telefon, klimatizaci, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, minibar a balkon s výhledem na bazén a do okolí.

Pláž:

Pláž s hrubším pískem a drobnými oblázky je ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Sport a zábava:

Herna a stolní tenis. Vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, Formou all-inclusive zahrnující plnou penzi a nealkoholické a neznačkové alkoholické nápoje.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.