Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kaymaris

Hotel Kaymaris se nachází v menší zahradě, v blízkosti pláže, 2 km od centra střediska Marmaris a 90 km od letiště v Dalamanu. V hotelu Kaymaris je hala s recepcí, obchody, televizní místnost, dvě restaurace, bazén v menší zahradě, internetový kout za poplatek, bezdrátový WI-FI internet v hale hotelu, lobby bar a bar u bazénu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kaymaris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kaymaris:

Hotel Kaymaris se nachází v menší zahradě, v blízkosti pláže, 2 km od centra střediska Marmaris a 90 km od letiště v Dalamanu.

Vybavení hotelu Kaymaris:

Hala s recepcí, obchody, televizní místnost, dvě restaurace, bazén v menší zahradě, internetový kout za poplatek, bezdrátový WI-FI internet v hale hotelu, lobby bar a bar u bazénu.

Pokoje v hotelu Kaymaris:

Standardní pokoje pro 3 osoby mají plazmový SAT-TV, telefon s přímou volbou, lednici, klimatizaci, trezor za poplatek, koupelnu s vanou, nebo sprchou, balkon s výhledem na bazén, nebo do okolí.

Pláž:

Veřejná písečná pláž s drobnými oblázky je 30 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava:

Kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, sauna, posilovna, turecké lázně, dětské hřiště a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00. Obědy a večeře – saláty a ovoce bufetovým způsobem, hlavní jídlo servíruje kuchař u bufetového pultu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.