Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kempinski The Dome

Hotel Kempinski The Dome se nachází 5 km od města Belek, oblast Belek. mezinárodní letiště Antalya 25 km. Hotel Kempinski The Dome nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI, hlavní restauraci, 4 restaurace á la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, zahrady, disko, plně vybavené konferenční prostory, společenskou místnost s TV, internetovou kavárnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, prádelnu a čistírnu (za poplatek), nákupní pasáž, kadeřnictví (za poplatek). Možnost pronájmu dopravních prostředků dle nabídky hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kempinski The Dome, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kempinski The Dome:

Hotel Kempinski The Dom se nachází 5 km od města Belek, oblast Belek. mezinárodní letiště Antalya 25 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Kempinski The Dome nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI, hlavní restauraci, 4 restaurace á la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, zahrady, disko, plně vybavené konferenční prostory, společenskou místnost s TV, internetovou kavárnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, prádelnu a čistírnu (za poplatek), nákupní pasáž, kadeřnictví (za poplatek). Možnost pronájmu dopravních prostředků dle nabídky hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Kempinski The Dome jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, telefonem, satelitní LCD TV, minibarem (naplnění za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Soukromá písčitá pláž u hotelu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness:

Tenis, fitness, aerobic, vodní gymnastika, turecké lázně, sauna, šipky, tenis, volejbal, basketbal, fotbal, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů a tenisové vybavení, SpaaWellness, vodní motorové sporty za poplatek.

Pro děti:

Mini klub 4-12 let, dětská restaurace (za poplatek), dětské bazén, skluzavky, hřiště, hlídaní dětí za poplatek.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Kempinski The Dome: 3 nebo 2+1 Rodinný pokoj max. 3+0 na vyžádání.

Stravování:

Dle CK, POLOPENZE – Snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k jídlu v hlavní restauraci zdarma. Nápoje v jednotlivých barech za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.