Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kleopatra Life

Jednoduchý hotel Kleopatra Life s výbornou polohou je umístěn v první řadě plážových hotelů, cca 20 m od pláže Kleopatra. Je zde hala s recepcí, bar, restaurace s venkovní terasou, klimatizace, bazén s dětskou částí, pool bar, snack bar, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, výtah, Wi-Fi internet v hale, 1x týdně live music nebo turecký večer.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kleopatra Life, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kleopatra Life:

Jednoduchý hotel s výbornou polohou je umístěn v první řadě plážových hotelů, cca 20 m od pláže Kleopatra. V blízkém okolí se nachází obchody, bary a restaurace, hlavní obchodní centrum letoviska přibližně 10 minut chůze.

Vybavení hotelu Kleopatra Life:

Hala s recepcí, bar, restaurace s venkovní terasou, klimatizace, bazén s dětskou částí, pool bar, snack bar, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, výtah, Wi-Fi internet v hale, 1x týdně live music nebo turecký večer. Masáže a praní oděvů za poplatek.

Pokoje v hotelu Kleopatra Life:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem s přímou volbou, satelitní TV, koupelnou se sprchou, WC a fénem, balkonem se stolkem a židlemi a s přímým nebo částečným výhledem na moře. Sejf a minibar na pokoji za poplatek. Možnost dětské postýlky.

Pláž:

Překrásná písečná Kleopatřina pláž s promenádou se nachází asi 20 m od hotelu. Na pláži k dispozici WC, sprchy, převlékací boxy, bary a hřiště pro plážový volejbal. Možnost vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All inclusive zahrnuje stravu formou bufetu: snídaně 8.30 - 10.00, oběd 12.30 - 14.00, večeře 19.30 - 21.30, coffee break 17.00 - 18.00, bar 11.00 - 23.00. V ceně jsou zahrnuty nealkoholické nápoje, pivo, místní alkoholické nápoje (víno, rakie, gin, vodka, likéry), čaj, káva.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.