Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Monart City

Hotel Monart City se nachází v letovisku s živou atmosférou ve vzdálenosti cca 30 m od písčito-oblázkové pláže s sprchami a barovým servisem (lehátka a slunečníky na pláži zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m, centrum městečka Alanye je cca 1,5 km a vzdálenost od letiště je cca 125 km. Vyhledávaný a klienty pro své skvělé služby oblíbený hotel Monart City se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, čtyři bary, kavárnu, obchůdky, minimarket, internetový koutek a Wi-Fi zdarma v lobby baru, dva bazény a bazén se skluzavkou pro děti (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Monart City, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Monart City:

Hotel Monart City se nachází v letovisku s živou atmosférou ve vzdálenosti cca 30 m od písčito-oblázkové pláže s sprchami a barovým servisem (lehátka a slunečníky na pláži zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m, centrum městečka Alanye je cca 1,5 km a vzdálenost od letiště je cca 125 km. Autobusová zastávka je v blízkosti hotelu.

Vybavení hotelu Monart City:

Vyhledávaný a klienty pro své skvělé služby oblíbený hotel Monart City se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace, čtyři bary, kavárnu, obchůdky, minimarket, internetový koutek a Wi-Fi zdarma v lobby baru, dva bazény a bazén se skluzavkou pro děti (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma). Hotel prošel kompletní rekonstrukcí.

Pokoje v hotelu Monart City:

Klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, SAT-TV, minibar, bezpečnostní schránku a balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava:

Hotel Monart City pro své hosty pořádá různé denní i večerní animační programy. Pro děti je zde menší dětské hřiště. Zdarma stolní tenis, šipky, fitness, kulečník a plážový volejbal. Za poplatek sauna a masáže. Na pláži můžete využít nabídky vodních sportů za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

Poloha Letiště Antalya cca 125 km Pláž Písčito-oblázková pláž cca 50 m Cesta přes místní komunikaci Příkřejší vstup do moře Bar asprchy Lehátka aslunečníky...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.