Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Saphir Hotel & Villas

Velmi oblíbený hotel Saphir Hotel & Villas se nachází přímo na oblázkovo – písečné pláži. Město Alanya cca 12 km. Minibusy (dolmus). Prázdninový komplex s příjemnou atmosférou, jehož ubytovací kapacita je 611 pokojů v hlavní budově s výtahy a v 5 vedlejších budovách. V první hlavní budově naleznete přijímací halu s recepcí, koutek s TV, internetový koutek (za poplatek) a WLAN v lobby, výtahy, bar, restauraci, 2 a-la-carte restaurace (částečně za poplatek) a obchody. V rozlehlém venkovním areálu potom 2 bazény se samostatným bazénem pro děti a dalším bazénem se skluzavkami. Nechybí ani snack bar. Na molu skluzavka přímo do moře. Slunečníky, lehátka u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Saphir Hotel & Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Saphir Hotel & Villas:

Velmi oblíbený hotel Saphir Hotel & Villas se nachází přímo na oblázkovo – písečné pláži. Město Alanya cca 12 km. Minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Saphir Hotel & Villas:

Prázdninový komplex s příjemnou atmosférou, jehož ubytovací kapacita je 611 pokojů v hlavní budově s výtahy a v 5 vedlejších budovách. V první hlavní budově naleznete přijímací halu s recepcí, koutek s TV, internetový koutek (za poplatek) a WLAN v lobby, výtahy, bar, restauraci, 2 a-la-carte restaurace (částečně za poplatek) a obchody. V rozlehlém venkovním areálu potom 2 bazény se samostatným bazénem pro děti a dalším bazénem se skluzavkami. Nechybí ani snack bar. Na molu skluzavka přímo do moře. Slunečníky, lehátka u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Saphir Hotel & Villas:

Dvoulůžkové pokoje A (1A/2A): v hlavní budově. Vybaveny klimatizací (od 01.06. do 01.10.), satelitní TV, telefonem, trezorem k pronajmutí, chladničkou, posezením, vanou, WC, fénem a balkonem. Možnost rezervace Joker pokojů A (2S) se stejným vybavením jako A (1A/2A).

Dvoulůžkové pokoje B (2A/3A): ve vedlejší budově s vanou nebo sprchou, balkon částečně na straně k moři.

Rodinné suite B (2C/3C/4C): ložnice s francouzskou postelí a 1 samostatným lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Propojené dveřmi. Individuální klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor k pronajmutí, chladnička, posezení, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon. Částečně s výhledem na moře.

Zábava:

Animační program, open – air diskotéka (od 15.05. do 15.10.). Herna (za poplatek).

Sport:

Aerobic, plážový volejbal, fitness, tenis (1 kurt s tvrdým povrchem, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis a vodní gymnastika. Ve Spa & wellness centru krytý bazén, parní lázeň, hammam a sauna zdarma. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Spa & wellness centrum, které nabízí různé druhy masáží (aroma, thai, lávové kameny atd.) a kosmetických procedur (masky, peeling atd.). Na místě možnost zakoupení balíčků procedur. Děti: Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 10 let).

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky, káva, čaj a koláče. Půlnoční polévka.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Alanya / Konakli. Udržovaný hotel byl vystavěn u pláže pyšnící se modrou vlajkou na ploše 55 000 m2. Hostům nabízí ubytování v hlavní budově...

Popis hoteluNa pláži molo se skluzavkou do moře. Krásná udržovaná zahrada s vodotrysky. Velice oblíbený u stálých hostů. Polohaletovisko Alanya cca 12 km....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.