Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Zeynep Resort & Spa

Přímo na 300 m dlouhé oblázkovo – písečné pláži. V roce 2011 postavený hotel Zeynep Golf & Spa leží mezi resortem a golfovým hřištěm. Letovisko Belek cca 4-5 km, Antalya cca 40 km. Dobré spojení taxi a minibusy (dolmus). RESORT: Luxusní a zrekonstruovaný hotel disponuje 371 pokoji rozdělený do pětipodlažní hlavní budovy a dvou až třípodlažních bungalovů. Přijímací hala s re-cepcí, výtahy, restaurace s terasou, 5 a-la-carte restaurací (2 za poplatek), 2 bary a obchody. V rozlehlé zahradě 2 bazény. Lehátka a osušky u bazénu a na pláži zdarma. GOLF & SPA: Luxusní pětipodlažní hotel se 180 pokoji. Disponuje přijímací halou s recepcí, výtahy, restaurace s terasou, 5 a-la-carte restaurací (2 za poplatek), Golf Lounge & Bar a obchody. V rozlehlé zahradě plavecký bazén. Lehátka a osušky na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Zeynep Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sentido Zeynep Resort & Spa:

Přímo na 300 m dlouhé oblázkovo – písečné pláži. V roce 2011 postavený hotel Zeynep Golf & Spa leží mezi resortem a golfovým hřištěm. Letovisko Belek cca 4-5 km, Antalya cca 40 km. Dobré spojení taxi a minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Sentido Zeynep Resort & Spa:

RESORT: Luxusní a zrekonstruovaný hotel disponuje 371 pokoji rozdělený do pětipodlažní hlavní budovy a dvou až třípodlažních bungalovů. Přijímací hala s re-cepcí, výtahy, restaurace s terasou, 5 a-la-carte restaurací (2 za poplatek), 2 bary a obchody. V rozlehlé zahradě 2 bazény. Lehátka a osušky u bazénu a na pláži zdarma.

GOLF & SPA: Luxusní pětipodlažní hotel se 180 pokoji. Disponuje přijímací halou s recepcí, výtahy, restaurace s terasou, 5 a-la-carte restaurací (2 za poplatek), Golf Lounge & Bar a obchody. V rozlehlé zahradě plavecký bazén. Lehátka a osušky na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Sentido Zeynep Resort & Spa:

Resort:

Dvoulůžkové pokoje A (1A/2A): v hlavní budově. Centrální klimatizace (po hodinách), minibar, trezor, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon. Možnost rezervace s výhledem na moře A (2C).

Dvoulůžkové Joker pokoje A (2S): se stejným vybavením jako A (1A/2A).

Rodinné suite A (2E/3E): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako A (1A/2A).

Bungalovy B (2A/3A): prostornější. Vybaveny parketami, klimatizací, trezorem, telefonem, minibarem, satelitní TV, fénem, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře B (2C/3C).

Golf & Spa:

Dvoulůžkové pokoje C (2A/3A): koberec, klimatizace (dle počasí, po hodinách), WLAN, fén, trezor, telefon, minibar, satelitní TV, WC, sprcha a balkon.

Dvoulůžkové pokoje Superior C (2B/3B): prostornější, s vanou nebo sprchou, jinak stejné vybavení jako C (2A/3A).

Zábava:

V resortu animační program a diskotéka pod širým nebem. Klub Happy Events zdarma.

Sport:

V resortu fitness, aerobic, basketball, boccia, lukostřelba, šipky, 3 tenisové kurty (kurz, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, kanoe. Za poplatek: biliár, masáže a vodní sporty na pláži. Nově vystavené Sultan Spa centrum s vyškoleným personálem a unikátní atmosférou. Krytý bazén, sauna, turecké lázně, parní lázeň. Za poplatek: různé druhy masáží a kosmetických ošetření.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniaquapark se 3 skluzavkami. Golf & Spa: samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. V poledne snacky, odpoledne káva, čaj a zákusky. Večeře také možná ve 3 a-la-carte restauracích v Golf & Spa (čínská, italská, mexická, 1x za týden, po předchozí rezervaci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hod. Minibar v Resortu denně doplňován vodou a džusy. V Golf & Spa doplňován minibar v hlavní budově. Půlnoční snacky.

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniaquapark se 3 skluzavkami.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluObjekt má 180 pokojů. V objektu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží...

Popis hoteluPo příjezdu jsou hosté uvítáni na recepci. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde restaurace, bar, prádelna a hotelový lékař. Přes WiFi se...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.