Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Spice

Hotel leží v krásné zahradě, přímo u pláže a ve vzdálenosti 35 km od letiště a 40 km od centra města Antalya. Hotel Spice má hlavní budovu a několik patrových budov v zahradě se studii a vilami. Je postaven v marockém stylu, jehož součástí je hala a lobby bar, 6 panoramatických výtahů, hlavní restaurace, několik restaurací s obsluhou, dva velké bazény s dětskou částí, krytý bazén, několik barů a obchodů, dokonale vybavené lázeňské centrum, herna, půjčovna aut, bezdrátový internet v hale, internetová kavárna a kadeřník.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Spice, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Spice:

Hotel v krásné zahradě, přímo u pláže a ve vzdálenosti 35 km od letiště a 40 km od centra města Antalya.

Vybavení hotelu Spice:

Hotel Spice má hlavní budovu a několik patrových budov v zahradě se studii a vilami. Je postaven v marockém stylu, jehož součástí je hala a lobby bar, 6 panoramatických výtahů, hlavní restaurace, několik restaurací s obsluhou, dva velké bazény s dětskou částí, krytý bazén, několik barů a obchodů, dokonale vybavené lázeňské centrum, herna, půjčovna aut, bezdrátový internet v hale, internetová kavárna a kadeřník.

Pokoje v hotelu Spice:

Standardní pokoje až pro 3 osoby s přistýlkou mají centrální klimatizaci, minibar, trezor zdarma, plazmový SAT-TV, telefon, možnost internetového připojení, koupelnu s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a telefonem, balkon s bočním výhledem na moře nebo do okolí. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje de-luxe a vily s vířivou vanou.

Pláž:

Krásná písečná pláž o délce 270 m je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Posilovna, turecké lázně, sauna, vířivka, herna, tenisové kurty, stolní tenis, dětský klub, bowling, diskotéka, menší aquapark se 7 skluzavkami, košíková a odbíjená.

Stravování:

Dle CK, Ultra all-inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby a vybraných zahraničních značek. Možnost večeří v několika restauracích s obsluhou po předchozí rezervaci. Turecká, italská, čínská a rybí restaurace. Možnost stravování je od 07:00 do 02:00. Nápoje od 10:00 do 03:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.