Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Turban Palace

Hotel Turban Palace se nachází v přírodním borovicovém háji, přímo u pláže mezi středisky Marmaris, který je vzdálen 5 km a Icmeler ve vzdálenosti 3 km. V hotelu je prostorná otevřená hala s recepcí, velké dětské hřiště s bazénem, 2 velké bazény, krytý bazén, bar u bazénu, lobby bar otevřený 24 hodin, plážový bar, vitamínový bar, kavárna, řada obchodů, hlavní restaurace, 3 restaurace s obsluhou, televizní kout, bezdrátový WI-FI internet zdarma v hale, internet za poplatek a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Turban Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Turban Palace:

Hotel Turban Palace se nachází v přírodním borovicovém háji, přímo u pláže mezi středisky Marmaris, který je vzdálen 5 km a Icmeler ve vzdálenosti 3 km.

Vybavení hotelu Turban Palace:

Prostorná otevřená hala s recepcí, velké dětské hřiště s bazénem, 2 velké bazény, krytý bazén, bar u bazénu, lobby bar otevřený 24 hodin, plážový bar, vitamínový bar, kavárna, řada obchodů, hlavní restaurace, 3 restaurace s obsluhou, televizní kout, bezdrátový WI-FI internet zdarma v hale, internet za poplatek a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Pokoje v hotelu Turban Palace:

Standardní pokoje pro 3 osoby a rodinné pokoje (2 místnosti) pro 4 osoby (na vyžádání) se nacházejí v hlavní budově a v patrových vilkách. Standardní pokoje mají plazmový SAT-TV, klimatizaci, trezor za poplatek, lednici, koupelnu s vanou nebo sprchou, balkon s výhledem do zahrady, na bazén a do okolí. Rodinné pokoje mají dvě koupelny a 2 plazmové televizory.

Pláž:

Vlastní hotelová pláž o délce 330 m je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Vodní skluzavky, herna, animační programy, sauna, posilovna, široká nabídka masáží, stolní tenis, kulečník, minigolf, tenis, plážový volejbal a vodní sporty na pláži.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze a odpoledního občerstvení včetně nápojů místní výroby. Možnost večeří ve 3 restauracích s obsluhou.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.