Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Venezia Palace

Hotel Venezia Palace se nachází 3 km od centra Lara, oblast Kündu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 15 km. Hotel Venezia Palace nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, 4 restaurace a´la carte, bary v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, hřiště, zahradu, disko, plně vybavené konferenční prostory, společenskou místnost s TV, nákupní možnosti v hotelu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), trezor na recepci (za poplatek). Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Venezia Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Venezia Palace:

Hotel Venezia Palace se nachází 3 km od centra Lara, oblast Kündu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 15 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Venezia Palace nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci, 4 restaurace a´la carte, bary v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, skluzavky, hřiště, zahradu, disko, plně vybavené konferenční prostory, společenskou místnost s TV, nákupní možnosti v hotelu, kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), trezor na recepci (za poplatek). Možnost pronájmu automobilu s rezervací na recepci

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Venezia Palace jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (nealkoholické nápoje zdarma), trezorem, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:

Písčitá pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness:

Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, basketbal, biliár, turecké lázně, sauna, stolní fotbal, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, tenisové lekce, tenisové vybavení, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty, škola potápění.

Pro děti:

Mini klub 4-12 let, dětský bazén, skluzavky, hlídání dětí k vyžádání na recepci.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Venezia Palace: 3 nebo 2+1 Rodinný pokoj až 4+0 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.