Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Özdere

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Özdere, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Turecko - Özdere

Městečko Özdere se nachází na západní straně Turecka, v provincii Izmir, mezi městy Kusadasi a Cesme, při pobřeží Egejského moře. Původní rybářská vesnice s 9000 stálými obyvateli je obklopena hornatou krajinou a nachází se v malebném zálivu, který byl prozatím ušetřen masovým nájezdům turistů z celého světa. Ale i přesto zde naleznete velmi dobrou infrastrukturu a vše co je potřeba k prožití klidné a pohodové dovolené. Özdere je vhodné pro všechny věkové kategorie, obzvláště pro rodiny s dětmi, kterým učarují zdejší písečné pláže a neopakovatelná atmosféra původní rybářské vesnice, měnící se v plnohodnotné rekreační místo, avšak zatím bez nešvarů uměle vytvořených prázdninových letovisek.

Pláž

Na hlavní městské pláži s písečným podložím je k dispozici kompletní plážový servis, počínaje slunečníky a lehátky, až po sprchy a občerstvení.  Poblíž se nachází i téměř ukryté malé pláže, které skýtají větší míru soukromí, avšak postrádají plážový servis.

Tipy na hotel v letovisku Özdere

Aria Claros Beach od 13 990 Kč se všemi poplatky

Standardní klubový pokoj: umístěn v přízemí v blocích v zahradě, individuální klimatizace, telefon, LCD TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), minibar (denně doplňován vodou), set pro přípravu kávy a čaje, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), terasa

1.

Maxima Paradise

Velmi pěkný nedávno rekonstruovaný prázdninový resort Maxima Paradise se nachází přímo u 550 m dlouhé soukromé pláže, v oblasti Özdere. Hotel nabízí velké množství sportovních aktivit a volnočasového vyžití; několik bazénů a kvalitní zázemí pro děti. V hlavní budově se nachází jen recepce; moderně a funkčně zařízené pokoje jsou umístněny v postranních blocích a mají výhled na moře. Doporučujeme pro rodinnou a aktivní dovolenou.

2.

Paloma Club Sultan

 Rozlehlý komplex se rozkládá přímo u 2 soukromých pláží. Součástí komplexu je několik bazénů; aquapark a pěkné wellness centrum. Pro pohodlí klientů a snadnější dostupnost hotelových služeb je v areálu zaveden shuttle servis; který klienti mohou zdarma využívat. Skvělý výběr pro rodiny s dětmi a pro ty; kteří dávají přednost velkým komplexům s rozsáhlou nabídkou aktivit a služeb.

3.

Maxima Bay

Francouzský klubový hotel se nachází asi 3 km od letoviska Özdere přímo u pěkné dlouhé písečné pláže. Jeho velkou předností je poměr ceny a kvality. Nabízí široký výběr sportovních aktivit; moderně vybavené pokoje s výhledem na moře; příjemné prostředí v zeleni a tradičně chutnou tureckou kuchyni.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---