Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Türkler

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Türkler, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Turecko - Türkler

Oblast Türkler je vzdálena asi 20 km od letoviska Alanya a je součástí stejnojmenného okresu (Oblast Alanya) soustředěného kolem tohoto známého resortu. Místo je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, páry a starší návštěvníky, kteří chtějí vychutnat dovolenou v poklidu, relaxovat a odpočinout si od každodenních starostí.

Pláž

Pláž je zpravidla vzdálena jen několik desítek metrů od hotelu, takže si stačí jen vybrat, zda se vykoupat v bazénu či polenošit na pláži a zaplavat si v moři. Povrch pobřeží tvoří písek a kameny a některé jeho části jsou vyhrazeny právě pro zdejší hotely a jejich hosty. K dispozici je stínění pro lehátka a slunečníky a samozřejmě vodní sporty.

Turistická vybavenost, aktivity v Türkler

V Türkler se nachází několik hotelů – nejčastěji v kvalitativní úrovni pěti hvězdiček, tedy s veškerým vybavením a službami, kterými se na své dovolené můžete rozmazlovat a dosáhnout tak naprostého blahobytu. K tomu dále přispějí prostorné hotelové areály, v nichž jsou vybudovány rozlehlé zahrady s bazény a skluzavkami či zákoutími k odpočinku. Pro hosty jsou připraveny masáže, sauna, turecké lázně, vířivky, služby kadeřníka, řada sportovních a zábavných aktivit (tenis, stolní tenis, fitness, kulečník, plážový volejbal, aerobik), internet, disko, konferenční místnosti, lékařská péče a obchůdky.

Türkler - výlety

Nejblíže položeným městečkem je Konakli, které leží asi 5 km od Türkleru. Najdete tam restaurace, obchody i pláž. O něco vzdálenější je pak Alanya (asi 20 km), známé rekreační středisko s množstvím historických památek a několika plážemi. Ovšem tím zdaleka nekončí výčet míst, která lákají k výletu. Celá oblast jižního tureckého pobřeží (Turecká riviéra) totiž oplývá pestrou paletou historických pamětihodností a přírodních krás. Vydat se můžete například po stopách starověkých a středověkých panovníků. K vidění jsou totiž antická města i středověké tvrze a hostince. Kdo se rád pokochá přírodními skvosty, bude nadšen několika vodopády, národními parky, lesy a horami, zelenými údolími nebo průzračnými řekami.

Tipy na hotel v letovisku Türkler

Aydinbey Gold Dreams od 11 490 Kč se všemi poplatky

Hotel Aydinbey Gold Dreams se nachází 5 km od města Avsallar, Oblast Alanya, letovisko Turkler. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 110 km.

1.

Long Beach Harmony od 13 690 Kč se všemi poplatky

Hotel se nachází 90 km od mezinárodní letiště Antalya a 20 km od města Alanya. Otevření hotelu proběhlo v roce 2014 a rozkládá se na ploše cca 18.000 m2. Vhodné pro rodiny s dětmi (dětský klub, lunapark a aquapark). Hosté mohou využívat zázemí sousedního hotelu Long Beach Resort.

2.

Haydar Pasha Palace od 13 190 Kč se všemi poplatky

Haydar Pasha Palace je krásný 5* hotel nacházející se v letovisku Türkler cca 106 km od letiště v Antalya. Pláž je od hotelu oddělena pouze místní komunikaci, vstup na ní je zpřístupněn podchodem. Centrum Alanye je vzdáleno do hotelu cca 19 km.

3.

Long Beach Resort

Hotel Long Beach Resort se nachází 18km od centra města Alanya, oblast Türkler. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 95 km.

4.

Asia Beach Resort & Spa

Centrum městečka Oba cca 300 m - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny v centru Oba - Letiště Antalya cca 120 km

5.

Sentido Gold Island & Bay

Luxusní komplex Sentido Gold Island & Bay s vlastními lázněmi leží v klidné oblasti přímo na dlouhé písečné pláži. Centrum letoviska Alanya s obchody, restauracemi a bary cca 20 km. Centrum letoviska Avsalar cca 2 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---