Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Acacia

Hotel Acacia se nachází na skalnatém pobřeží, přímo u moře s uměle vybudovanou pláží (vstup do moře z mola). Na písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře je to cca 150 m. Příjemný hotel Acacia s terasovitě upravenou zahradou se skládá z hlavní budovy a vedlejší budovy, která je od hlavní budovy vzdálena cca 200 m. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnou, restauraci, tři bary, internetový koutek, mini market a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti a se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Acacia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Acacia:

Hotel Acacia se nachází na skalnatém pobřeží, přímo u moře s uměle vybudovanou pláží (vstup do moře z mola). Na písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře je to cca 150 m. Do centra letoviska Akyarlar je to cca 1,5 km, do letoviska Turgutreis cca 6 km a do města Bodrum cca 24 km. Letiště je vzdáleno cca 54 km.

Vybavení hotelu:

Příjemný hotel Acacia s terasovitě upravenou zahradou se skládá z hlavní budovy a vedlejší budovy, která je od hlavní budovy vzdálena cca 200 m. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnou, restauraci, tři bary, internetový koutek, mini market a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti a se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Acacia:

Komfortně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, minibar (za poplatek), balkon nebo průchozí terasu. Pokoje ve vedlejší budově mají jednodušší vybavení a nemají balkon ani terasu. Na vyžádání dětská postýlka zdarma. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Sport a zábava:

Hotel Acacia pořádá různé animační a večerní programy. Zdarma plážový volejbal, šipky a stolní tenis. Pro děti je zde dětské hřiště a v červenci a srpnu také mini klub. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.