Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alanya Beach

Jednodušší městský hotel Alanya Beach se nachází cca 50 m od písečné pláže. Centrum Alanye s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 700 m, vzdálenost od letiště cca 130 km. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, menší bazén s dětským brouzdalištěm. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alanya Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Alanya Beach:

Jednodušší městský hotel se nachází cca 50 m od písečné pláže. Centrum Alanye s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 700 m, vzdálenost od letiště cca 130 km.

Vybavení hotelu Alanya Beach:

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, menší bazén s dětským brouzdalištěm. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje v hotelu Alanya Beach:

Jednoduše zařízené pokoje disponují koupelnou/WC, TV/sat., minibarem a trezorem (za poplatek), klimatizací, a balkonem nebo terasou.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 100 m od hotelu.

Stravování:

Dle CK, Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.