Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aqua

Hotel Aqua se nachází v krásné zahradě, přímo u pláže v západní části střediska Icmeler, ve vzdálenosti 10 kilometrů do centra turistického města Marmaris a 110 kilometrů do letiště v Dalamanu. V hotelu je krásná hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace a’la card, 3 bary, kavárna, venkovní a krytý bazén, kadeřník, fotograf, konferenční místnosti, živá hudba a bohatý animační program.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aqua, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aqua:

Hotel Aqua se nachází v krásné zahradě, přímo u pláže v západní části střediska Icmeler, ve vzdálenosti 10 kilometrů do centra turistického města Marmaris a 110 kilometrů do letiště v Dalamanu.

Vybavení hotelu Aqua:

Krásná hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace a’la card, 3 bary, kavárna, venkovní a krytý bazén, kadeřník, fotograf, konferenční místnosti, živá hudba a bohatý animační program.

Pokoje v hotelu Aqua:

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají centrální klimatizaci, satelitní televizi, rádio, mini-bar, trezor, koupelnu s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a balkon s výhledem na moře, zahradu a do okolí.

Sport a zábava:

Dětské hřiště, dětský klub, posilovna, stolní tenis, turecké lázně a sauna. Za poplatek jsou masáže, kulečník, tenis, internetové připojení a speciální televizní programy.

Pláž:

Písečná pláž s oblázky s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a ručník jsou obvykle zdarma. Matrace za poplatek.

Stravování:

Dle CK, Polopenze bufetovým způsobem.

Aktuální popis od CK

StřediskoMarmaris - IcmelerPolohaHotel leží v udržované palmové zahradě přímo u pláže, cca 200 m od střediska, cca 7 km od Marmarisu a cca 110 km od letiště;...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.