Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belinda

Hotel Belinda umístěný v zahradě se nachází v oblasti Side – Titreyen Göl, centrum je vzdáleno 5 km. V hotelu Belindaje k dispozici recepce, restaurace s terasou, bar na pláži, mini klub v zahradě, bazén, menší bazén se skluzavkami a tobogánem, bazén pro děti, TV místnost, herna, tenisový kurt, stolní tenis, basketball, fitness, turecké lázně - HAMAM, sauna, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Belinda, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Belinda:

Hotel Belinda umístěný v zahradě se nachází v oblasti Side – Titreyen Göl, centrum je vzdáleno 5 km, Manavgat 4 km, jak do Side tak Manavgatu je možno využít místní dopravu – autobusy zastavují přímo před hotelem. Letiště je vzdáleno 65 km.

Vybavení hotelu Belinda:

V hotelu Belinda je k dispozici recepce, restaurace s terasou, bar na pláži, mini klub v zahradě, bazén, menší bazén se skluzavkami a tobogánem, bazén pro děti, TV místnost, herna, tenisový kurt, stolní tenis, basketball, fitness, turecké lázně - HAMAM, sauna, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje v hotelu Belinda:

V hotelu Belinda jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení (WC a sprcha), vysoušeč vlasů, klimatizace, sejf za poplatek, TV-Sat, balkón.

Pláž:

Písečná pláž je vzdálena 600 m od hotelu, dostupná příjemnou procházkou či hotelovou dopravou – ta je zdarma 4x denně. Na pláži k dispozici bar. Lehátka s matracemi a slunečníky na pláži obvykle zdarma.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední občerstvení, půlnoční občerstvení. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10:00 – 24:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.