Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Bay

Hotel Blue Bay je přímo u pláže, 100 metrů u rušného centra střediska Bitez. V hotelu Blue Bay je k dispozici menší pěkná hala s recepcí, bezdrátový internet WI-FI v celém areálu hotelu zdarma, trezory, hlavní bufetová restaurace, restaurace s obsluhou na pláži a bar na pláži nejsou součástí all inclusive, bazén v atriu hotelu s dětskou částí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Bay:

Hotel Blue Bay je přímo u pláže, 100 metrů u rušného centra střediska Bitez, 5 kilometrů od střediska Bodrum a 30 kilometrů od letiště Milas.

Vybavení hotelu Blue Bay:

V hotelu Blue Bay je k dispozici menší pěkná hala s recepcí, bezdrátový internet WI-FI v celém areálu hotelu zdarma, trezory, hlavní bufetová restaurace, restaurace s obsluhou na pláži a bar na pláži nejsou součástí all inclusive, bazén v atriu hotelu s dětskou částí.

Pokoje v hotelu Blue Bay:

Standardní dvoulůžkové pokoje v hotelu Blue Bay mají klimatizaci, plazmový televizor, koupelnu se sprchou, bez lednice, některé pokoje mají menší balkon s výhledem do zahrady a okolí. Dítě do 7 let na přistýlce je zdarma. K dispozici jsou pokoje 2+1 a 2+2 na vyžádání.

Pláž:

Písečná pláž je přímo u hotelu přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži. Možnost sportovního a společenského vyžití v nedalekém centru střediska Bitez.

Stravovaní:

Dle CK. All inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 11:00 do 23:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.