Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vera Club TMT

Hotel Vera Club TMT leží přímo na oblázkovo-písečné pláži (s vlastním molem a koupací plošinou) v zátoce Icmeler. Centrum letoviska Bodrum s restauracemi, bary a obchody cca 1,5 km. Pravidelné spojení minibusy v blízkosti hotelu. Hotel Vera Club TMT, který disponuje 374 pokoji (v 6 budovách) a rozlehlou zahradou, nabízí svým hostům přijímací halu s recepcí, posezení, lobby bar, minimarket, WiFi na recepci (zdarma), internetový koutek (za poplatek), kadeřnictví, krytý bazén, hlavní restauraci s terasou, 1 a-la-carte restauraci (v nabídce rybí a italské menu), 5 barů. Ve venkovním areálu se nachází 5 sladkovodních bazénů s tobogány (z toho 1 bazén s mořskou vodou a 1 se dvěma skluzavkami), opalovací terasa s lehátky, matracemi, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma a osuškami na kauci, bar u bazénu, v létě pod širým nebem diskotéka (dle počasí), malý amfiteátr, plážový bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vera Club TMT, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vera Club TMT:

Hotel Vera Club TMT leží přímo na oblázkovo-písečné pláži (s vlastním molem a koupací plošinou) v zátoce Icmeler. Centrum letoviska Bodrum s restauracemi, bary a obchody cca 1,5 km. Pravidelné spojení minibusy v blízkosti hotelu.

Vybavení hotelu Vera Club TMT:

Hotel Vera Club TMT, který disponuje 374 pokoji (v 6 budovách) a rozlehlou zahradou, nabízí svým hostům přijímací halu s recepcí, posezení, lobby bar, minimarket, WiFi na recepci (zdarma), internetový koutek (za poplatek), kadeřnictví, krytý bazén, hlavní restauraci s terasou, 1 a-la-carte restauraci (v nabídce rybí a italské menu), 5 barů. Ve venkovním areálu se nachází 5 sladkovodních bazénů s tobogány (z toho 1 bazén s mořskou vodou a 1 se dvěma skluzavkami), opalovací terasa s lehátky, matracemi, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma a osuškami na kauci, bar u bazénu, v létě pod širým nebem diskotéka (dle počasí), malý amfiteátr, plážový bar.

Pokoje v hotelu Vera Club TMT:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): s klimatizací, malou chladničkou, satelitní TV, trezorem, fénem, vanou nebo sprchou, WC, a balkonem nebo terasou. Možnost rezervovat také Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A, ale bez balkonu nebo terasy.

Rodinné pokoje (2B/3B): umístěny ve vedlejší budově, v klidnější části hotelu, dvě ložnice, sprcha, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2C/3C): v hlavní budově, jedna prostornější místnost, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Zábava: Mezinárodní animační program přes den i večer.

Sport:

Malé fitness, sauna, turecké lázně, stolní tenis, minigolf, biliár, plážový volejbal, tenis (osvětlení kurtu za poplatek), boccia. Za poplatek: biliár, masáže. Vodní sporty na pláži.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětský vestavěný bazén, 4 samostatné dětské bazény.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Pestrá snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů, pozdní snídaně, tematické večeře, odpolední káva, čaj a sušenky (16:00 až 17:00) a snacky (od 12:00 do 15:00). Půlnoční snack od 2 3:00 do 24:00. 3x týdně zmrzlina pro děti od 16:00 do 17:00. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v různých barech od 10:00 hod. do 24:00 hod. (kromě cappuccina, turecké kávy, čerstvého pomerančového džusu, láhví vína), 1x za poby t večeře v a-la- -carte restauraci (po předcho zí rezervaci, na nápoje se nevztahuje all inclusive).

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště. Dětský vestavěný bazén. Dětské postýlky, dětské židličky. 4 samostatné dětské bazény, dětská animace. Hlídání dětí (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.