Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aroma

Hotel Aroma je vzdálen cca 600 m od centra Alanye, od nejznámější pláže Kleopatra, kde má hotel svůj úsek, je vzdálen pouhých 20 m. Pětipatrová budova má vstupní halu s recepcí, výtah, hotelovou restauraci s terasou, bazén, bar u bazénu. Lehátka, podložky a slunečníky obvykle zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aroma, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aroma:

Hotel Aroma je vzdálen cca 600 m od centra Alanye, od nejznámější pláže Kleopatra, kde má hotel svůj úsek, je vzdálen pouhých 20 m.

Vybavení hotelu Aroma:

Pětipatrová budova má vstupní halu s recepcí, výtah, hotelovou restauraci s terasou, bazén, bar u bazénu. Lehátka, podložky a slunečníky obvykle zdarma.

Pokoje v hotelu Aroma:

Účelně zařízené pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, telefonem, TV/sat., trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek) a balkonem.

Pláž:

Krásná písečná pláž Kleopatra v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka, podložky a slunečníky za poplatek.

Pro děti:

Dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, Snídaně a večeře formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.