Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Xanadu

Hotel Xanadu leží ve velké zahradě ve stylu antického města, přímo na pláži s pozvolným vstupem do moře, která je přístupná přes most. Přímo u hotelu se nachází golfové hřiště. Centrum letoviska Belek s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 5 km. Golfové hřiště Gloria Golf Club cca 750 m (kyvadlová doprava za poplatek). Komfortní resort se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů. V hotelu Xanadu naleznete výtahy, hlavní restauraci, 5 a-la-carte restaurací (čínská, italská, francouzská, mexická, turecká), bary, internetový koutek (za poplatek), WLAN (za poplatek), sport bar s velkoplošnou obrazovkou, obchod a kadeřnictví. Velký bazénový areál se 3 bazény, vodními skluzavkami a snack barem u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláže zdarma. Plážový snack bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Xanadu, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Xanadu:

Hotel Xanadu leží ve velké zahradě ve stylu antického města, přímo na pláži s pozvolným vstupem do moře, která je přístupná přes most. Přímo u hotelu se nachází golfové hřiště. Centrum letoviska Belek s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 5 km. Golfové hřiště Gloria Golf Club cca 750 m (kyvadlová doprava za poplatek).

Vybavení hotelu Xanadu:

Komfortní resort se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů. V hotelu Xanadu naleznete výtahy, hlavní restauraci, 5 a-la-carte restaurací (čínská, italská, francouzská, mexická, turecká), bary, internetový koutek (za poplatek), WLAN (za poplatek), sport bar s velkoplošnou obrazovkou, obchod a kadeřnictví. Velký bazénový areál se 3 bazény, vodními skluzavkami a snack barem u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláže zdarma. Plážový snack bar.

Pokoje v hotelu Xanadu:

Dvoulůžkové pokoje A (1A/2A): v hlavní budově, s kobercem, s individuální klimatizací, telefonem, satelitní TV, trezorem, minibarem, fénem, župany, vanou, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace s výhledem na moře A (2B) nebo jako nekuřácké pokoje A (2F/3F) s výhledem na moře.

Bungalovy B (2A/3A): individuální klimatizace, trezor, minibar, satelitní TV, župany, fén, WC, vana nebo sprcha, balkon na straně do zahrady.

Zábava:

Decentní denní a večerní animační program, živá hudba a show. Diskotéky.

Sport:

Plážový basketbal, plážový volejbal, biliár, lukostřelba, bowling (od 16 let), fitness, tenis (6 kurtů, osvětlení za poplatek), krytý bazén, vířivka. Stolní tenis. Za poplatek: 18 jamkové golfové hřiště, vodní sporty na pláži. Ve wellness centru „Shang Du“ za poplatek parní lázeň, sauna, různé druhy masáží a kosmetických procedur.

Děti:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Odpolední snacky, káva, čaj, koláče, zmrzlina. Místní a některé importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin.

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén. Hlídání dětí (za poplatek). Dětské židličky a postýlky. Dětské párty.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisXanadu Resort High Class je komfortní 5* hotel, který zaujme především rodiny s dětmi. Hotel byl postaven roku 2000 a již roku 2015 byl...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.