Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akka Alinda

Hotel Akka Alinda, obklopený pomerančovníky a granátovníky, leží v části Kiris u vlastní oblázkové pláže a azurového moře. V hotelu je 410 pokojů, lobby s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, 5 barů, 3 venkovní bazén, skluzavka, dětský bazén, dětský klub, vnitřní bazén, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis, billiard, TV místnost, disco, fitnes, jacuzzi, hamam, sauna, salon krásy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akka Alinda, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Akka Alinda:

5* hotel Akka Alinda (32.000 m2) obklopený pomerančovníky a granátovníky leží v části Kiris u vlastní oblázkové pláže a azurového moře. Vzdálenost na letiště 60 km a 7 km od centra Kemeru.

Vybavení hotelu Akka Alinda:

410 pokojů, lobby s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, 5 barů, 3 venkovní bazén, skluzavka, dětský bazén, dětský klub, vnitřní bazén, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis, billiard, TV místnost, disco, fitnes, jacuzzi, hamam, sauna, salon krásy animační programy. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu.

Pokoje v hotelu Akka Alinda:

335 moderních 2-lůžkových pokojů s možností max. 1 přistýlky, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, koberec, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, trezor, balkon.

Stravování:

Dle CK, Ultra All inclusive

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.