Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Victory Resort

Hotel Victory Resort leží cca 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Restaurace, bary a obchody cca 100 m. Centrum Side cca 13 km. Dostupnost minibusy (dolmus). Tento moderní hotel disponuje 312 pokoji na 3 podlažích (výtahy k dispozici). Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, lobby, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci, bary, obchody, amfiteátr, internetovou kavárnu (za poplatek).Venku naleznete bazén (se 2 skluzavkami), opalovací terasu a bar u bazénu. Slunečníky, lehátka, podložky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Victory Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Victory Resort:

Hotel Victory Resort leží cca 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Restaurace, bary a obchody cca 100 m. Centrum Side cca 13 km. Dostupnost minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Victory Resort:

Tento moderní hotel disponuje 312 pokoji na 3 podlažích (výtahy k dispozici). Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, lobby, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci, bary, obchody, amfiteátr, internetovou kavárnu (za poplatek).Venku naleznete bazén (se 2 skluzavkami), opalovací terasu a bar u bazénu. Slunečníky, lehátka, podložky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Victory Resort:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): s kobercem, minibarem, klimatizací, trezorem (za poplatek), satelitní TV, telefonem, fénem, vanou, WC a balkonem. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) bez fénu, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A.

Rodinné pokoje (2B/3B): obývací ložnice a ložnice. Některé v podkroví. Jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Denní a večerní animační program. Diskotéka.

Sport:

Plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, stolní fotbal, fitness, aerobic, sauna a turecké lázně. Za poplatek: biliár. Různé vodní sporty na pláži. Wellness za poplatek: masáže a lázeňské centrum. Kadeřnictví.

Děti:

Miniklub (od 3 do 12 let). Dětské hřiště a samostatný dětský bazén. Dětské židličky v restauraci, dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Pozdní snídaně. Odpolední káva, čaj a koláče. 1x za pobyt večeře v restauraci a-la-carte (nutná rezervace). Snacky na pláži od 12:30 hod. do 14:30 hod. Půlnoční polévka. Po příjezdu je minibar naplněn vodou (2 láhve, 0,5 litru).

Tip pro rodiny:

Miniklub (od 3 do 12 let). Dětské hřiště a samostatný dětský bazén. Dětské židličky v restauraci, dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Aktuální popis od CK

DoporučeníVelmi kvalitní hotel se skvělými službami a osobitou atmosférou, pro všechny věkové kategorie. Hotel je vyhlášený svými "specialitami" v rámci all...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.