Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Buket Resort & Spa

Hotel Buket Resort & Spa se nachází přímo u písčité pláže, 95km od letiště Antalya, 105km od centra města Antalya a 30km od centra města Alanya. V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, 2 bazény, dětský bazén, 3 a la carte restaurace (Dálný východ, turecká a italská – nutná rezervace den předem), 5 barů, fitness, turecké lázně, sauna, aerobik, gymnastika, tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, animační programy, prádelna, internetová kavárna, bowling, biliár, playstation, hlídání dětí, lékař, spa centrum, kadeřník, pokojový servis, diskotéka, WiFi v lobby zdarma, konferenční místnost.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Buket Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Buket Resort & Spa:

Hotel Aska Buket Resort & Spa se nachází přímo u písčité pláže, 95km od letiště Antalya, 105km od centra města Antalya a 30km od centra města Alanya.

Vybavení hotelu Buket Resort & Spa:

Recepce, restaurace, 2 bazény, dětský bazén, 3 a la carte restaurace (Dálný východ, turecká a italská – nutná rezervace den předem), 5 barů, fitness, turecké lázně, sauna, aerobik, gymnastika, tenisový kurt, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, animační programy, prádelna, internetová kavárna, bowling, biliár, playstation, hlídání dětí, lékař, spa centrum, kadeřník, pokojový servis, diskotéka, WiFi v lobby zdarma, konferenční místnost.

Služby za poplatek: trezor na pokoji, prádelna, internetová kavárna, bowling, biliár, playstation, lékař, služby ve spa centru, kadeřník, vodní motorizované sporty, pokojový servis, osvětlení tenisových kurtů, vybavení na tenis, projektor v konferenční místnosti, všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, hlídání dětí.

Pokoje v hotelu Buket Resort & Spa:

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají centrální klimatizaci, TV, telefon, minibar (doplňován 2× týdně), trezor (za poplatek), koupelnu/WC, fén.

Pro děti:

Dětský bazén, dětský bufet, dětské kluby (Froggy miniklub 4–6 let, Froggy midiklub 7–12 let, Froggy klub 13–16 let), minidisko, minishow, dětské hřiště, denně dětské animace, hlídání dětí.

Stravování:

Dle CK, All inclusive:snídaně 07.00–10.00 hod., pozdní snídaně 10.00–11.00 hod., gözleme 11.30–16.30 hod., oběd 12.30–14.00 hod., svačina 12.00–16.00 hod., káva/čaj 17.00–18.00 hod., zmrzlina 17.00–18.00 hod., večeře 19.00–21.00 hod., noční svačina 23.30–00.30 hod, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby 10.00–24.00 hod.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisKrásný hotel nabízející příjemné prostředí s několika bazény, posezením v zahradě i krásnou pláž. Areál hotelu je vhodný pro rodiny s dětmi i...

DestinaceTurecké pobřeží Středozemního moře je synonymem průzračné tyrkysové vody, hřejivých slunečních paprsků, blankytně modré oblohy, členitých zálivů,...

Popis ubytování: Pětihvězdičkový resort sestávající se zdevíti budov obklopených krásnou palmovou zahradou orozloze 14500m2 se nachází vpříjemném prostředí...

Poloha a popisKrásný hotelový komplex obklopený zahradami se nachází v oblasti Okurcalar přímo u písčité pláže. Skládá se z několika budov a má kapacitu 323...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.