Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Holiday Point Spa

Hotelový areál o rozloze 1200 m2 se nachází 200 m od oblíbené pláže Kumköy v letovisku Side. V hotelu Holiday Point Spa je vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, TV-místnost, internetový koutek (za poplatek), vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, bazénový bar, venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, miniclub, diskoclub, denní animační programy u bazénu, turecké lázně, fitness, stolní tenis.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Holiday Point Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Holiday Point Spa:

Hotelový areál o rozloze 1200 m2 se nachází 200 m od oblíbené pláže Kumköy v letovisku Side. V blízkém okolí hotelu naleznete obchody a restaurace, historické centrum Side 3 km. Na soukromou hotelovou pláž s lehátky a slunečníky jezdí zdarma hotelový minibus.

Vybavení hotelu Holiday Point Spa:

Vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, TV-místnost, internetový koutek (za poplatek), vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, bazénový bar, venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, miniclub, diskoclub, denní animační programy u bazénu, turecké lázně, fitness, stolní tenis. Služby za poplatek – spa a wellness (sauna, masáže, jacuzzi, kosmetický salon), lékařská služba, billiard, stolní fotbal, sejf na recepci, prádelna, obchod, nápoje v disco klubu. Hotel akceptuje platební karty Visa, Master, Euro Check a Traveller Check.

Pokoje v hotelu Holiday Point Spa:

Moderně zařízené pokoje s možností přistýlky, klimatizace, koupelna (sprcha nebo vana, WC), fén, SAT-TV, telefon s přímou volbou, minibar, balkon. Sejf za poplatek.

Pláž:

Na soukromou hotelovou pláž, která je vzdálena 200 m, je možné se dopravit hotelovým minibusem zdarma. V rámci all inclusive lehátka s matracemi a slunečníky na pláži zdarma. Snacks, nealkoholické nápoje a pivo v plážovém baru 10.00 – 16.30 zdarma. Ostatní nápoje za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů.

Stravování:

Dle CK, Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30 – 9.30), obědy (12.30 – 14.00) a večeře (19.00 – 21.00) formou bufetu, pozdní snídaně (9.30 – 10.00), odpolední káva (16.30 – 17.00), noční snack (22.30 – 23.00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00 – 23.00). Snacks, nealkoholické nápoje a pivo v plážovém baru 10.00 – 16.30 zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.