Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Sultan Beldibi

Přímo na dlouhé oblázkovo- písečné pláži. Letovisko Kemer cca 18 km. Možnosti pro nakupování a zábavu v blízkosti. Dobré spojení minibusy (dolmus). Hotel Sentido Sultan Beldibi disponuje 172 pokoji umístěných ve 3 podlažích. Recepce, koutek s TV, WLAN, restaurace, 2 a-la-carte restaurace (gril - za servisní poplatek, dle počasí), bary. V zahradě nalez-nete 3 bazény, vodní skluzavky a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Sultan Beldibi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sentido Sultan Beldibi:

Přímo na dlouhé oblázkovo- písečné pláži. Letovisko Kemer cca 18 km. Možnosti pro nakupování a zábavu v blízkosti. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Sentido Sultan Beldibi:

Hotel Sentido Sultan Beldibi disponuje 172 pokoji umístěných ve 3 podlažích. Recepce, koutek s TV, WLAN, restaurace, 2 a-la-carte restaurace (gril - za servisní poplatek, dle počasí), bary. V zahradě nalez-nete 3 bazény, vodní skluzavky a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje v hotelu Sentido Sultan Beldibi:

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): minibar, individuální klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon.

Rodinné pokoje (2B/3B): 2 ložnice s propojovacími dveřmi, sprcha, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava:

Animační program.

Sport:

Aerobic, basketbal, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, kanoe, minigolf, tenis (1 kurt), stolní tenis, vodní gymnastika, hammam, sauna. Za poplatek: různé druhy masáží a kosmetického ošetření. Vodní sporty na pláži.

Děti:

Miniklub(od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Minibar denně doplňován vodou a nealkoholickými nápoji. Odpoledne snacky, káva, čaj, zákusky. Večeře také možná v rybí a-la-carte restauraci (nutná předchozí rezervace). Půlnoční snacky.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.