Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Uysal

Hotel Grand Uysal se nachází 5 km od centra města Alanya, oblast Oba. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 145 km. Hotel Grand Uysal nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci s venkovním posezením, bar u bazénu, v hotelu a na pláži, vnitřní a venkovní bazén s dětskou částí, společenskou místnost s TV, možnost nákupu v hotelu, kadeřníka, lékařskou službu dle oradinačních hodin na hotelu (za poplatek), možnost zapůjčení automobilu na hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Uysal, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Uysal:

Hotel Grand Uysal se nachází 5 km od centra města Alanya, oblast Oba. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 145 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Grand Uysal nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení k internetu (za poplatek), hlavní restauraci s venkovním posezením, bar u bazénu, v hotelu a na pláži, vnitřní a venkovní bazén s dětskou částí, společenskou místnost s TV, možnost nákupu v hotelu, kadeřníka, lékařskou službu dle ordinačních hodin na hotelu (za poplatek), možnost zapůjčení automobilu na hotelu.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Grand Uysal jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, klimatizací, minibarem (za poplatek), telefonem, satelitní TV a trezorem (za poplatek).

Pláž a plážový servis:

Soukromá písčito-oblázková pláž 20 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Bar na pláži u vybraných zájezdů zdarma.

Sport a Fitness:

Animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - hamam, sauna, masáže, Spa, biliár, vodní nemotorové a motorové sporty na pláži.

Pro děti:

Dětský bazének, miniklub.

Stravování:

Dle CK, All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů. Pozdní snídaně a odpolední občerstvení.

Poznámka: 

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Grand Uysal: 3 nebo 2+2. Rodinný pokoj max. 4+2 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.