Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Krizantem Katya

Hotelový resort Krizantem Katya se nachází živém prázdninovém letovisku Oba, ve vzdálenosti cca 30 m od písčito-oblázkové pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma). Hotelový komplex Krizantem Katya se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov, které jsou umístěny v zahradě. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, kadeřníka, pěkný bazén se skluzavkami (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), vnitřní bazén, bazén pro děti, dětské hřiště a dětský miniklub.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Krizantem Katya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Krizantem Katya:

Hotelový resort Krizantem Katya se nachází živém prázdninovém letovisku Oba, ve vzdálenosti cca 30 m od písčito-oblázkové pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma). Nejbližší restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v blízkosti hotelu. Centrum letoviska Oba je vzdáleno cca 500 m, centrum Alanye pak 3 km. Autobusová zastávka se nachází v blízkosti hotelu. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 125 km.

Vybavení hotelu Krizantem Katya:

Hotelový komplex Krizantem Katya se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov, které jsou umístěny v zahradě. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, obchůdky, minimarket, konferenční prostory, kadeřníka, pěkný bazén se skluzavkami (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), vnitřní bazén, bazén pro děti, dětské hřiště a dětský miniklub.

Pokoje v hotelu Krizantem Katya:

Nově zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, fén, telefon, SAT-TV, ledničku, internetové připojení, bezp. schránku (za poplatek) a balkon.

Sport a zábava:

Hotel Krizantem Katya pro své hosty pořádá různé denní a večerní animační a zábavné programy. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, stolní tenis a využít fitness. Za poplatek kulečník, masáže a sauna. Nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

Poloha Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 500 m Centrum Alanye je cca 3 km Autobusová zastávka se nachází přímo u hotelu Letiště Antalya cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.