Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Queens Park Resort

Tento nádherný resort leží v centru Tekirovy, 5 km od Phaselisu, 17 km od centra Kemeru a 70 km od letiště v Antalyi. Hotel se rozkládá na 60.000 m2 a disponuje 524 pokoji. V hotelu je k dispozici hlavní restaurace, restaurace a la carte (italská, turecká, čínská, rybí), lobby bar, snack bar, bar u bazénu, disko bar, konferenční místnosti, kino, amfiteátr, botanická zahrada, animace atd.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Queens Park Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Queens Park Resort:

Tento nádherný resort leží v centru Tekirovy, 5 km od Phaselisu, 17 km od centra Kemeru a 70 km od letiště v Antalyi. Hotel se rozkládá na 60.000 m2 a disponuje 524 pokoji. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu Queens Park Resort:

Hlavní restaurace, restaurace a la carte (italská, turecká, čínská, rybí), lobby bar, snack bar, bar u bazénu, disko bar, konferenční místnosti, kino, amfiteátr, botanická zahrada, animace, miniklub pro děti 4–11 let, junior klub pro děti 6 -11 let, pokojový servis 02:00 – 07:00, disko, sauna; za poplatek - hlídání dětí, telefon, fax, internet café, prádelna, čistírna, lékař, masáže, kadeřnictví, kosmetický salon, nákupní centrum, půjčovna automobilů, pošta, počítačové hry.

Ubytování v hotelu Queens Park Resort:

Koupelna s vanou, WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní TV, minibar (nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje za poplatek), centrální klimatizace, trezor, balkon u většiny pokojů.

Pláž:

140 m dlouhá a 40 m široká soukromá navezená písečná přímo u hotelu, vstup do moře s oblázky; lehátka, slunečníky a ručníky k zapůjčení zdarma.

Sport a zábava:

Bazén, dětský bazén, krytý bazén, krytý dětský bazén, aquapark se skluzavkami, basketball, volejbal, plážový volejbal, tenisové kurty, fitnes, aerobic, vodní gymnastika, stolní tenis, vodní šlapadla, canoe, surf, windsurfing, potápění v bazénu; za poplatek - motorové vodní sporty (banana, parasaling, vodní lyže, jet ski), potápění a potápěčská škola, lekce tenisu (pro děti 6-11 let - v rámci junior klubu lekce tenisu zdarma), biliár, bowling.

Stravování:

Dle CK. Ultra All Inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní snídani, pozdní večeři a půlnoční občerstvení, barbeque u snack baru, kávu a zákusek, turecké občerstvení, občerstvení během dne, místní a vybrané zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje, dětský bufet u oběda a večeře.

Aktuální popis od CK

PolohaTurecko / Kemer / Tekirova. Příjemný hotel, situovaný v oblasti Tekirova, ležící v krásné zahradě přímo u písčito-oblázkové pláže, oceněné modrou...

PolohaHotelový resort leží v centru letoviska Kiris, které je součástí unikátního Národního parku. Oblázkovo-písčitá pláž je situována přímo u hotelu. V...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.