Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Bellis

Hotel Iberostar Bellis se nachází přímo na písečné pláži v Beleku. Do Kadriye je to přibližně 3 km, dobré spojení minibusy (dolmus). Toto velkorysé prázdninové zařízení disponuje celkem 600 pokoji v hlavní budově s výtahy a několika třípodlažních bungalovů. Recepce, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), WLAN (v lobby), restaurace, 5 a-la-carte restaurací, bary a obchod. V nádherné zahradě naleznete 3 bazény, vodní skluzavky a snack bar u bazénu. Plážový snack bar. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberostar Bellis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iberostar Bellis:

Hotel Iberostar Bellis se nachází přímo na písečné pláži v Beleku. Do Kadriye je to přibližně 3 km, dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu Iberostar Bellis:

Toto velkorysé prázdninové zařízení disponuje celkem 600 pokoji v hlavní budově s výtahy a několika třípodlažních bungalovů. Recepce, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), WLAN (v lobby), restaurace, 5 a-la-carte restaurací, bary a obchod. V nádherné zahradě naleznete 3 bazény, vodní skluzavky a snack bar u bazénu. Plážový snack bar. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži.

Pokoje v hotelu Iberostar Bellis:

Bungalovy A (2B): s klimatizací (po hodinách), telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace jako Joker pokoje A (2S) se stejným vybavením jako A (2B).

Dvoulůžkové pokoje A (1D/2D): v hlavní budově. Klimatizace, telefon, satelitní TV, minibar, trezor, fén, vana, sprcha, WC a balkon s bočním výhledem na moře.

Junior suite B (2A/3A): prostorné, v hlavní budově. Klimatizace (po hodinách), telefon, satelitní TV, minibar, trezor, fén, vana, sprcha, WC a balkon s bočním výhledem na moře.

Zábava:

Animační program. Diskotéka.

Sport:

Plážový volejbal, boccia, lukostřelba, fitness, minigolf, tenis (3 kurty, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní gymnastika, hammam, sauna. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, golf v blízkosti. Spa centrum Aphrodite.

Děti:

Miniklub (od 4 do 11 let), juniorklub (od 12 do 16 let, v hlavní sezóně), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.

Stravování:

Dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně. Minibar v pokoji denně doplňován nealkoholickými nápoji. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky, káva, čaj a koláče. Večeře možná také v tématických restauracích (1x za pobyt, po předchozí rezervaci). Půlnoční snack.

Tip wellness:

Spa centrum Aphrodite v asijském stylu (vstup od 16 let): různé druhy masáží a klasické kosmetické procedury.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.