Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sensi Mar

Nově otevřený hotel v roce 2009, Sensi Mar, je umístěn v menší zahradě, přímo u pláže. V hotelu je příjemná hala s recepcí, v celém hotelu možnost připojení k bezdrátovému internetu zdarma, hlavní bufetová restaurace, dvě restaurace s obsluhou, velký bazén, 8 barů, internetový kout a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sensi Mar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sensi Mar:

Nově otevřený hotel v roce 2009 je umístěn v menší zahradě, přímo u pláže, ve vzdálenosti 7 kilometrů od centra starobylého střediska Side a 60 kilomentrů od letiště v městě Antalya.

Vybavení hotelu Sensi Mar:

Příjemná hala s recepcí, v celém hotelu možnost připojení k bezdrátovému internetu zdarma, hlavní bufetová restaurace, dvě restaurace s obsluhou, velký bazén, 8 barů, internetový kout a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Pokoje v hotelu Sensi Mar:

Pěkné standardní pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci, minibar, plazmový televizor, koupelnu zvlášť se sprchou a zvlášť s WC a balkon s výhledem na moře, bazén a do okolí. K dispozici jsou pokoje Deluxe větších rozměrů navíc s vanou a plazmovým televizorem na vyžádání. Pokoje Deluxe mají přímý výhled na moře.

Pláž:

Pěkná dlouhá písečná pláž je přímo u hotelu přes pěší promenádu. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláž jsou obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Sauna, posilovna, široká nabídka masážních a relaxačních procedur a vodní sporty na pláži. Hotel nabízí i dokonale vybavený fotbalový areál pro zimní přípravu.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00. Možnost večeří v jedné ze dvou restaurací s obsluhou nabízející kuchyni středomořskou a kuchyni zdravé výživy.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.