Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Terrace

Pěkný hotel u pláže v zahradě, v blízkosti řady obchůdků a restaurací, ve vzdálenosti 4 km od historického centra městečka Side a 60 km od mezinárodního letiště. V hotelu Terrace je lobby bar, televizní kout, lázeňské centrum, velký bazén, s dětskou částí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar u bazénu, bar na pláži, několik obchodů a konf. místnost.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Terrace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Terrace:

Pěkný hotel u pláže v zahradě, v blízkosti řady obchůdků a restaurací, ve vzdálenosti 4 km od historického centra městečka Side a 60 km od mezinárodního letiště.

Vybavení hotelu Terrace:

Lobby bar, televizní kout, lázeňské centrum, velký bazén, s dětskou částí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar u bazénu, bar na pláži, několik obchodů a konf. místnost.

Pokoje v hotelu Terrace:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají plazmový televizor, lednici, klimatizaci, trezor, koupelnu s vanou a sprchou, balkon s výhledem na moře a do okolí. K dispozici jsou rodinné pokoje o dvou místnostech na vyžádání.

Pláž:

Pěkná písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky obvykle zdarma.

Sport a zábava:

Herna, tenisový kurt, animační programy, dětský klub, posilovna, sauna, turecké lázně a vodní skluzavky.

Stravování:

Dle CK, All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.