Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lake & River Side Hotel & Spa

Krásný stylový hotel Lake & River Side se nachází mezi jezerem Titreyen a řekou Manavgat, 7 km od centra Side. Hotel nabízí svým klientům venkovní i vnitřní bazén. Širokou nabídkou služeb hotel uspokojí i náročnější klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lake & River Side Hotel & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Lake & River Side

Krásný stylový hotel Lake & River Side se nachází mezi jezerem Titreyen a řekou Manavgat, 7 km od centra Side, 65 km od letiště v Antalyi. Pláž je vzdálena 750 m. Hotel zajišťuje pravidelnou dopravu na pláž (v závislosti na počasí). Hotel Lake & River Side se rozkládá u řeky Manavgat; která je při dolním toku splavná. Vydejte se na projížďku výletní loďkou (za poplatek; v závislosti na počasí).  Do nedalekého centra Side (7 km) se dostanete místními minibusy; tvz. dolmuši nebo taxi.

Vybavení hotelu Lake & River Side

Hotel Lake & River Side svým klientům nabízí jeden venkovní bazén, jeden vnitřní, dětský bazén, shopping center, turecké lázně (za poplatek), saunu, parní lázně, masáže (za poplatek), peeling (za poplatek). Dále je hostů nabízí animační programy, zábavní programy s živou hudbou, diskotéku.

Vybavení pokojů

Vkusně zařízené pokoje s výhledem na jezero nebo na řeku jsou vybavené minibarem s nealkoholickými nápoji, satelitní TV, telefon, klimatizaci, balkon, koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Dále je v pokoji k dispozici trezor a internet za poplatek.

Pláž

Pláž je vzdálena 750 m od hotelu Lake & River Side. Hotel zajišťuje pravidelnou dopravu na pláž (v závislosti na počasí).

Sport & Fitness

Hotel Lake & River Side  nabízí spoustu sportovního vyžití, k dispozici je fitness, aerobic, step, stolní tenis, šipky, plážový volejbal. Vodní sporty jsou za poplatek.

Stravování

dle CK, Ultra All Inclusive 7.00 - 10.00 snídaně formou bufetu (hlavní restaurace) 10.00 - 12.00 pozdní snídaně (bistro) 12.30 - 14.30 oběd formou bufetu (hlavní restaurace) 12.30 - 15.30 občerstvení (beach bar) 11.00 - 16.00 dezerty (pool bar) 10.00 - 18.00 zmrzlina (patisserie) 19.00 - 21.00 večeře formou bufetu (hlavní restaurace) 22.00 - 24.00 noční občerstvení (bistro) 24.00 - 7.00 brzká snídaně (bistro)

Aktuální popis od CK

HotelVstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, 3 restauraceà la carte, bar v lobby, u bazénu a na pláži, disco bar, minimarket; za poplatek WiFi....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.