Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel & Spa Long Beach Resort

Hotelový resort & Spa Long Beach Resort se nachází ve vzdálenosti cca 30 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Na pláž vede podchod. Luxusní komplex svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, kavárnu, internetovou kavárnu, obchůdky, konferenční prostory, diskotéku, několik bazénů (dva z nich jsou se skluzavkami), bazény pro děti, vnitřní bazén, jacuzzi, dětské hřiště a aquapark.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel & Spa Long Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Hotel & Spa Long Beach Resort:

Hotelový resort & Spa Long Beach Resort se nachází ve vzdálenosti cca 30 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), od které je oddělen místní komunikací. Na pláž vede podchod. Centrum městečka Konakli je vzdáleno cca 5 km a Alanya cca 20 km. Autobusová zastávka je v blízkosti hotelu. Letiště je vzdáleno cca 95 km.

Vybavení hotelu Hotel & Spa Long Beach Resort:

Luxusní komplex svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, kavárnu, internetovou kavárnu, obchůdky, konferenční prostory, diskotéku, několik bazénů (dva z nich jsou se skluzavkami), bazény pro děti, vnitřní bazén, jacuzzi, dětské hřiště a aquapark.

Pokoje v hotelu Hotel & Spa Long Beach Resort:

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku, minibar, koutek k posezení a balkon.

Rodinné pokoje pro 3-6 osob:

RODINNÉ POKOJE DUPLEX PRO 3–6 OSOB: Vybaveny jako pokoje standardní, mají však jednu oddělenou ložnici.

Pokoje pro 2-4 osoby:

VILA PRO 2–4 OSOBY: Má dva pokoje, vlastní sluneční terasu a možnost vstupu do bazénu v patiu. Je stejně vybavena jako standardní pokoj.

Sport a zábava:

Hotel & Spa Long Beach Resort pro své hosty pořádá animační programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, fitness, fotbal, sauna, stolní tenis, tenis bez osvětlení a whirlpool. Za poplatek si můžete zahrát kulečník, elektronické hry, tenis s osvětlením a využít nabídky lázeňského centra nebo bowling.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive.

Aktuální popis od CK

Luxusní komplex LONG BEACH RESORT & SPA se nachází v oblasti Incekum přímo u soukromé písečné pláže, na níž se klienti dostanou podchodem pod místní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od