Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Happy Dreams Beach

Hotel v klidném prostředí a s příjemnou atmosférou, polohou 50 m od pláže (lehátka a slunečníky zdarma) a 500 m od nákupních možností a zábavy. V hotelu Happy Dreams Beach je vstupní hala s recepcí, lobby bar s Wi-Fi připojením k internetu, internetový koutek za poplatek, TV-místnost, výtah, restaurace, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí se skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, mini klub pro děti ve věku 4 – 12 let.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Happy Dreams Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Happy Dreams Beach:

Hotel v klidném prostředí a s příjemnou atmosférou, polohou 50 m od pláže (lehátka a slunečníky zdarma) a 500 m od nákupních možností a zábavy doporučujeme všem věkovým kategoriím. Živé centrum Alanye s mnoha bary, restauracemi a obchody je vzdáleno 15 km od části Konakli a bez problému se sem dopravíte místními autobusy (dolmuše).

Vybavení hotelu Happy Dreams Beach:

Vstupní hala s recepcí, lobby bar s Wi-Fi připojením k internetu, internetový koutek za poplatek, TV-místnost, výtah, restaurace, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí se skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, mini klub pro děti ve věku 4 – 12 let, během pobytu jednoduché animační programy, hotelové aktivity – stolní tenis, šipky, vodní gymnastika, za poplatek - turecké lázně, sauna, masáže, prádelna, stolní fotbal, billiard, sejf na recepci, lékařská péče, prádelna, půjčovna aut, obchod.

Pokoje v hotelu Happy Dreams Beach:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, koupelna (sprcha a WC), vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, minibar (za poplatek).Na pokoji možnost Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Všechny pokoje mají balkon.

Pláž:

Písčito-oblázková pláž je v bezprostřední blízkosti hotelu ve vzdálenosti 50 m. Pláž je od hotelu oddělena pouze místní komunikací. Lehátka a  slunečníky na pláži zdarma, plážový bar v rámci all inclusive (voda, ovocné džusy) zdarma. Na pláži nabídka sportů – plážový volejbal, windusrfing.

Stravování:

Dle CK, Program all inclusive zahrnuje – snídaně (7.30 – 9.30), obědy (12.30 – 14.00) a večeře (19.00 – 21.00) formou bufetu. Odpolední káva (16.00 – 17.00). Nealkoholické a místní alkoholické nápoje – pivo, víno, gin, vodka, rakie (10.00 – 23.00). Plážový bar – voda a ovocné džusy zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.