Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ayaz Aqua

Moderní klidný hotelový komplex Ayaz Aqua se nachází v letovisku Gümbet, cca 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je dostupná po místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma při zakoupení občerstvení v plážovém baru, jinak za poplatek. Hotel Ayaz Aqua svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, TV místnost, mini market, dětský bazén a rozlehlý bazén, který částečně jako vodní kanál odděluje budovy hotelu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ayaz Aqua, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ayaz Aqua:

Moderní klidný hotelový komplex Ayaz Aqua se nachází v letovisku Gümbet, cca 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je dostupná po místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma při zakoupení občerstvení v plážovém baru, jinak za poplatek. Do centra letoviska, kde se nacházejí restaurace, bary a obchůdky, je to cca 200 m. Do města Bodrum jsou to cca 3 km a pravidelné spojení zajišťují místní minibusy (autobusová zastávka se nachází cca 150 m od hotelu). Letiště je vzdáleno cca 35 km.

Vybavení hotelu Ayaz Aqua:

Hotel Ayaz Aqua svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, TV místnost, mini market, dětský bazén a rozlehlý bazén, který částečně jako vodní kanál odděluje budovy hotelu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. V lobby je možné Wi-Fi připojení na internet zdarma.

Pokoje v hotelu Ayaz Aqua:

Komfortně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, mini ledničku a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Sport a zábava:

Přímo v hotelu si můžete zdarma zahrát stolní tenis (vybavení na zálohu) a šipky, za poplatek kulečník. Pro děti je zde dětské hřiště. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Letovisko nabízí mnoho příležitostí k zábavě, bohatý noční život naleznete také v nedalekém městě Bodrum.

Stravování:

Dle CK, All Inclusive

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.