Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Asteria Side

Hotel Asteria Side se nachází 3 km od města Side, oblast Kumköy. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 70 km. Hotel Asteria Side nabízí 24hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 3 restaurace á la carte, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén se skluzavkami, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, zahrady, kadeřníka (za poplatek), možnost nákupu v hotelu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Asteria Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Asteria Side:

Hotel Asteria Side se nachází 3 km od města Side, oblast Kumköy. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 70 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Asteria Side nabízí 24hod recepci, lobby s možností připojení k WIFI zdarma, hlavní restauraci, 3 restaurace á la carte, bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén se skluzavkami, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, zahrady, kadeřníka (za poplatek), možnost nákupu v hotelu, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci.

Vybavení pokoje:

Pokoje v hotelu Asteria Side jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, centrální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (doplnění za poplatek, nealkoholické nápoje zdarma), trezorem a balkonem.

Pláž a plážový servis:

Písčitá pláž u hotelu. U vybraných zájezdů mohou být slunečníky, lehátka a bar na pláži zdarma.Sport a Fitness: Tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, boccia, šipky, biliár, sauna, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, tenisové vybavení, tenisové lekce, masáže, SpaaWellness, vodní motorové sporty

Pro děti:

Mini klub 4-11, dětský bazén, skluzavky, hlídání dětí k vyžádání na recepci.

Stravování:

Dle CK, Ultra all inclusive – snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, turecké speciality, zmrzlina pro děti, místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Poznámka:

Max. obsazenost standardního pokoje v hotelu Asteria Side: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj max. 4+1 na vyžádání.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.